Hakkımızda

Lutana

Biz Kimiz?

Cam ve porselen süsleme sanatına yeni bir renk getirmek amacıyla 2015 tarihinde İstanbul’da Ayas Cam adıyla kurulmuş olan Lutana firması 6 yıllık hizmeti süresince camı sanatçının ruhuyla işleyerek insanların zevklerine hitap ederek gerek yurtiçi gerekse yurtdışında var olmayı başarmıştır.

Lutana Glassware

  • Firmamız yalın halde temin ettiği cam ve porselen ürünleri yenilikçi fikirleri ve zevkli tasarımlarıyla buluşturarak ustalarımızın eliyle özgün ürünler olarak sizlere sunmaktadır. El emeği ürünler kullanmak herkesin hakkı bu doğrultuda ulaşabildiğimiz kadar çok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz. Yurtiçinde pek çok firmayla işbirliği içerisinde olmakla birlikte yurt dışında da Kuveyt, Suudi Arabistan gibi körfez ülkelerinde çeşitli firmalarla işbirliği yapmaktayız. Toptan satış ile yola çıkan firmamız şu an perakende ürün satışına da başlayarak ülkemizde de bu ürünlerin evlerimizde yer bulmasına olanak sağlamayı başarmıştır.

Misyon & Vizyon

Her birey özgün ürünlere sahip olmayı ve kendi zevkine hitap eden ürünleri kullanmayı ve hatta misafirlerine ikramlarda bulunmayı ister. İşte biz tam da bu doğrultuda cam ve porselenleri özenle tasarlayıp sizlere sunuyoruz. Hedefimiz bu işte en iyi olmak, aynı zamanda kalite ve istikrarla müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Yenilikçi tasarımlara daima açık olarak ülkemizi yurtdışında temsil ettiğimiz 16 ülkeden daha ileriye taşıyarak ülke ekonomisine katkı sağlamak, aynı zamanda markamızı daha çok kişiyle buluşturmak istiyoruz. Bu doğrultuda yenilikçi bir yaklaşımla ve istihdam alanımızı da genişleterek büyümeyi hedefliyoruz.

Lutana